Margareta Alba . The White Daisy . The Road to Anywhere
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

de ce nu-mi mai place roportalul

2 participan?i

In jos

de ce nu-mi mai place roportalul Empty de ce nu-mi mai place roportalul

Mesaj  stefania 27.08.08 21:59

Buna

Te rog sa-ti schimbi semnatura.
Este contra regulementului Roportal :" Regulament punct 10. Publicitatea pe forum este permisa doar in cadrul sectiunilor create in acest scop (si aici in limita bunului simt). In restul ariilor este interzisa postarea de reclame.
Reclama in semnatura este de asemenea interzisa, exceptie de la aceasta regula face postarea de linkuri spre pagini din cadrul domeniului roportal.ro sau spre pagini care contin linkuri/reclame spre roportal.ro (ne rezervam dreptul de a refuza anumite siteuri). "

Merci pt intelegere.


PS. forumul meu NU ARE REGULAMENT. ce nu-mi convine sterg si gata baby
stefania
stefania
eu insami

Numarul mesajelor : 164
Varsta : 40
Data de inscriere : 22/08/2008

http://www.arsenestefania.com

Sus In jos

de ce nu-mi mai place roportalul Empty Re: de ce nu-mi mai place roportalul

Mesaj  stefania 27.08.08 22:00

Te rog sa nu mai deschizi topicuri la dragoste , cu trimitere la forumul tau.

Daca se repeta, este considerat spam si tre aplicate sanctiuni.

Daca vrei sa promovezi ceva , exista sectiunea "promovare". Posteaza acolo.

Seara buna .


butcher
stefania
stefania
eu insami

Numarul mesajelor : 164
Varsta : 40
Data de inscriere : 22/08/2008

http://www.arsenestefania.com

Sus In jos

de ce nu-mi mai place roportalul Empty Re: de ce nu-mi mai place roportalul

Mesaj  admin 29.08.08 14:33

referitor la forumul roportal si la compania multinationala unde "am lucrat" sapte luni... de ce tendinta asta de big players? de ce dorinta de a detine cat mai mult control si de a submina?

roportalul... nspe mii de topicuri si nspe mii de useri... la care se adauga nspe moderatori care sterg, modifica si baneaza! si pentru asta sunt blamati si injurati. de ce? pentru ca ceea ce se posteaza contravine regulamentului. de ce?? pentru ca regulamentul e facut cu un scop: ca sa fie incalcat!

cum ar arata roportalul fara regulament si fara moderatori? UN HAOS.
cum arata lumea asta in momentul de fata?
care e definitia haosului?

de ce unii vor sa se intinda mai mult decat au nevoie?? eu una daca mi-as face o afacere as pastra-o atat cat sunt capabila sa o conduc. nu vreau angajati, nu vreau regulamente, nu vreau motto-uri si slogane. exista o limita a inteligentei, dincolo de ea este intelepciune si cunoastere.

se spunea ca anul 2008 va fi anul comunitatilor virtuale. asa este. pentru ca tot mai multi incep sa gandeasca la fel ca mine... sau eu incep sa gandesc la fel ca tot mai multi... ma gandeam cand am primit pm-urile de pe roportal pe care le-am postat mai sus, ca tot mai multi oameni s-au saturat de situatia respectiva dar nici nu fac nimic pentru a scapa de ea....

eu vad situatia asta, la nivel mental, ca pe o palnie cu partea ingusta in sus. toata energia noastra creatoare sau legatura cu Dumnezeu este undeva "taiata". prin palnia respectiva nu se pot lansa in sus decat cateva fire... restul se agata de ele... copacul vietii cu coroana in jos si cu radacina in sus. adica toata realitatea asta pe dos.

toata realitatea asta pe dos.

admin
owner

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 115
Data de inscriere : 22/08/2008

https://stefania.forumgratuit.ro

Sus In jos

de ce nu-mi mai place roportalul Empty Re: de ce nu-mi mai place roportalul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum